fridro@mts.rs +381 (0)34/355-962

Kontakti

FRIDRO ALATI DOO DRAGOBRAĆA
Šumadijska 8
34000 Kragujevac
Srbija

034/355-962
034/540-488
034/356-385

Direktor

Igor Varjačić

064/278-9464
fridro@mts.rs

Poslovni administrator/Administrator prodaje

Vladimir Varjačić

065/582-2841
vladimir@fridro.rs

Miroslav Ilić

065/982-2844
miroslav@fridro.rs

Komercijalisti na terenu

Bojan Kostić

Beograd
064/666-8022
bojan@fridro.rs

Goran Rađenović

Vojvodina
065/582-2840
goran@fridro.rs

Ivan Marković

Centralna Srbija
065/982-2845
ivan@fridro.rs

David Gilezan

Vojvodina
065/982-2843
david@fridro.rs

Magacin

Jovica Blagojević

064/315-7243
magacin@fridro.rs

Knjigovodstvo

Marija Varjačić

064/261-44-19
marija@fridro.rs

Pitajte nas!

Za dodatne informacije o našem PRODAJNOM PROGRAMU, popunite formular. Biće nam zadovoljstvo da u što kraćem roku odgovorimo.

Pošaljite pitanje!
Secured By miniOrange